Aktuality

Krídla pomáhajú...

Milí priatelia,

v Krídlach aktuálne prebiehajú dve dobročinné zbierky. Prvou je Zbierka pre zvieracie útulky, za ktorú zodpovedá Kristína Duchoslavová. Druhou je Zbierka pre Ukrajinu, za ktorú zodpovedá Janka Benkovská. Ak máte doma čokoľvek z uvedených vecí a sú vám na obtiaž, neváhajte ich priniesť do RS Krídla na Partizánsku 2 v Bratislave. Všetko za vás pretriedime, zabalíme a doručíme na miesto určenia. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 733 370 a pýtajte si zodpovedné osoby. 

Ďakujeme! :) 

Športový deň vo Vrakuni

16. september 2020 - Krásny slnečný deň sme strávili rôznymi športovými aktivitami, prechádzkou vo Vrakunskom parku a návštevou rozhľadne. Príjemným bonusom bola skvelá fazuľová polievka a čas venovaný rozhovorom.

 

Viac o výlete nájdete tu. 

Splav Moravy a grilovačka v lodenici

14. august 2020 - Teplý letný deň bohatý na zážitky a adrenalín na vode. Pokochali sme sa prírodou, zlepšili naše pádlovacie zručnosti a akciu sme zakončili grilovačkou.

 

Prečítajte si viac o našom zážitku tu. 

Športový deň v Doľanoch

17. júl 2020 - Zažili sme skvelý výlet spojený so športom, dobrým jedlom a návštevou pamiatok. Utužili sme si naše priateľstvá a strávili plnohodnotne celý deň.

 

Viac o športovom dni sa dozviete tu. 

Prechádzka do Machnáča

28. február 2020 - Na konci februára sme spojili príjemné s užitočným a vybrali sme sa na poriadnu prechádzku. Cieľom bola reštaurácia Machnáč, kde sme si zahrali hry.

 

Všetko o našom výlete si prečítate tu.